Продажба - Апартамент 98 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Калитея Цицифицира
335 000 € 310 000 €
3163 €/m²
Property 62551 photo 1
Property 62551 photo 2
Property 62551 photo 3
Property 62551 photo 4
Property 62551 photo 5
Property 62551 photo 6
Property 62551 photo 7
Property 62551 photo 8
Property 62551 photo 9
Property 62551 photo 10
Property 62551 photo 11
Property 62551 photo 12
Property 62551 photo 13
Property 62551 photo 14
Property 62551 photo 15
Property 62551 photo 16
Property 62551 photo 17
Property 62551 photo 18
Property 62551 photo 19
Property 62551 photo 20

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 98 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
299 000 € 6361 €/m²
  • Обектен код 62955
  • Квадратура 47 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6136 €/m²
  • Обектен код 66013
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
314 800 € 5939 €/m²
  • Обектен код 63766
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин