410 000 €
4020 €/m²
Property 62419 photo 1
Property 62419 photo 2
Property 62419 photo 3
Property 62419 photo 4
Property 62419 photo 5
Property 62419 photo 6
Property 62419 photo 7
Property 62419 photo 8
Property 62419 photo 9
Property 62419 photo 10
Property 62419 photo 11
Property 62419 photo 12
Property 62419 photo 13
Property 62419 photo 14
Property 62419 photo 15
Property 62419 photo 16
Property 62419 photo 17
Property 62419 photo 18
Property 62419 photo 19
Property 62419 photo 20
Property 62419 photo 21
Property 62419 photo 22
Property 62419 photo 23

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1983
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3800 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 102 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
395 000 € 3291 €/m²
  • Обектен код 57670
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60367
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 65643
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин