435 000 €
5724 €/m²
Property 64893 photo 1
Property 64893 photo 2
Property 64893 photo 3
Property 64893 photo 4
Property 64893 photo 5
Property 64893 photo 6
Property 64893 photo 7
Property 64893 photo 8
Property 64893 photo 9
Property 64893 photo 10
Property 64893 photo 11
Property 64893 photo 12
Property 64893 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1976
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: wood tiles
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 76 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
419 000 € 5513 €/m²
  • Обектен код 57983
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4805 €/m²
  • Обектен код 58958
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4592 €/m²
  • Обектен код 58956
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 58954
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 4240 €/m²
  • Обектен код 65448
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65768
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 4679 €/m²
  • Обектен код 58955
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
491 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 58952
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин