370 000 €
4805 €/m²
Property 58958 photo 1
Property 58958 photo 2
Property 58958 photo 3
Property 58958 photo 4
Property 58958 photo 5
Property 58958 photo 6
Property 58958 photo 7
Property 58958 photo 8
Property 58958 photo 9
Property 58958 photo 10
Property 58958 photo 11
Property 58958 photo 12
Property 58958 photo 13
Property 58958 photo 14
Property 58958 photo 15
Property 58958 photo 16
Property 58958 photo 17
Property 58958 photo 18
Property 58958 photo 19
Property 58958 photo 20
Property 58958 photo 21
Property 58958 photo 22
Property 58958 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Сграда без асансьор.

Продажба
536 000 € 6536 €/m²
  • Обектен код 65340
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60364
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 4268 €/m²
  • Обектен код 65048
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3658 €/m²
  • Обектен код 60429
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60362
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 64140
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин