Property 60859 photo 1
Property 60859 photo 2
Property 60859 photo 3
Property 60859 photo 4
Property 60859 photo 5
Property 60859 photo 6
Property 60859 photo 7
Property 60859 photo 8
Property 60859 photo 9
Property 60859 photo 10
Property 60859 photo 11
Property 60859 photo 12
Property 60859 photo 13
Property 60859 photo 14
Property 60859 photo 15
Property 60859 photo 16
Property 60859 photo 17
Property 60859 photo 18
Property 60859 photo 19

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2001
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 5963 €/m²
  • Обектен код 65225
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 4679 €/m²
  • Обектен код 58955
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 58954
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
371 000 € 4756 €/m²
  • Обектен код 58963
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин