495 000 €
5964 €/m²
Property 65225 photo 1
Property 65225 photo 2
Property 65225 photo 3
Property 65225 photo 4
Property 65225 photo 5
Property 65225 photo 6
Property 65225 photo 7
Property 65225 photo 8

Details

  • Етаж: 7 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 83
  • Отопление: помпа за отопление
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
475 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 65939
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
615 000 € 6988 €/m²
  • Обектен код 65342
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 5432 €/m²
  • Обектен код 58948
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 56370
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60362
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 65254
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 4939 €/m²
  • Обектен код 65222
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин