510 000 €
3188 €/m²
Property 65254 photo 1
Property 65254 photo 2
Property 65254 photo 3
Property 65254 photo 4
Property 65254 photo 5
Property 65254 photo 6
Property 65254 photo 7
Property 65254 photo 8
Property 65254 photo 9
Property 65254 photo 10
Property 65254 photo 11
Property 65254 photo 12
Property 65254 photo 13
Property 65254 photo 14
Property 65254 photo 15
Property 65254 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1988
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2800 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 51288
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
685 000 € 13173 €/m²
  • Обектен код 64129
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
535 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 57495
  • Квадратура 218 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
419 000 € 5513 €/m²
  • Обектен код 57983
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 6320 €/m²
  • Обектен код 64887
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 52069
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин