Продажба - Апартамент 75 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
420 000 €
5600 €/m²
Property 51288 photo 1
Property 51288 photo 2
Property 51288 photo 3
Property 51288 photo 4
Property 51288 photo 5
Property 51288 photo 6
Property 51288 photo 7
Property 51288 photo 8
Property 51288 photo 9
Property 51288 photo 10
Property 51288 photo 11
  • Обектен код 51288
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 75 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 75 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 5723 €/m²
  • Обектен код 64893
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4293 €/m²
  • Обектен код 60859
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65001
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
345 000 € 3136 €/m²
  • Обектен код 62550
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Обектен код 62103
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин