497 000 €
4689 €/m²
Property 58947 photo 1
Property 58947 photo 2
Property 58947 photo 3
Property 58947 photo 4
Property 58947 photo 5
Property 58947 photo 6
Property 58947 photo 7
Property 58947 photo 8
Property 58947 photo 9
Property 58947 photo 10
Property 58947 photo 11
Property 58947 photo 12
Property 58947 photo 13
Property 58947 photo 14
Property 58947 photo 15
Property 58947 photo 16
Property 58947 photo 17
Property 58947 photo 18
Property 58947 photo 19
Property 58947 photo 20

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 106 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 5128 €/m²
  • Обектен код 56728
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
452 000 € 5445 €/m²
  • Обектен код 65224
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 56427
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин