452 000 €
5446 €/m²
Property 65224 photo 1
Property 65224 photo 2
Property 65224 photo 3
Property 65224 photo 4

Details

  • Етаж: 6 етаж
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 83
  • Отопление: помпа за отопление
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4800 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Access for people with special needs
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
371 000 € 4756 €/m²
  • Обектен код 58963
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 5478 €/m²
  • Обектен код 65195
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 59703
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4939 €/m²
  • Обектен код 65222
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4805 €/m²
  • Обектен код 58958
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60362
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
630 000 € 3264 €/m²
  • Обектен код 60597
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин