650 000 €
4643 €/m²
Property 56370 photo 1
Property 56370 photo 2
Property 56370 photo 3
Property 56370 photo 4
Property 56370 photo 5
Property 56370 photo 6
Property 56370 photo 7
Property 56370 photo 8
Property 56370 photo 9
Property 56370 photo 10

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2018
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 135 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна, 2 складови помещения. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Продажба
800 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 36714
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 6621 €/m²
  • Обектен код 64242
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65667
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Обектен код 52052
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
624 500 € 6643 €/m²
  • Обектен код 65338
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 52069
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин