Продажба - Апартамент 128 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Филотей
800 000 €
6250 €/m²
Property 36714 photo 1
Property 36714 photo 2
Property 36714 photo 3
Property 36714 photo 4
Property 36714 photo 5
Property 36714 photo 6
Property 36714 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 14000 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 128 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, градина, cградата има асансьор, гараж, складово помещение.

Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 36956
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 5507 €/m²
  • Обектен код 65052
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 7157 €/m²
  • Обектен код 62328
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6782 €/m²
  • Обектен код 64890
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин