650 000 €
5417 €/m²
Property 21909 photo 1
Property 21909 photo 2
Property 21909 photo 3
Property 21909 photo 4
Property 21909 photo 5
Property 21909 photo 6
Property 21909 photo 7
Property 21909 photo 8
Property 21909 photo 9
Property 21909 photo 10
Property 21909 photo 11
Property 21909 photo 12
Property 21909 photo 13
Property 21909 photo 14
Property 21909 photo 15
Property 21909 photo 16
Property 21909 photo 17
Property 21909 photo 18

Details

  • Година на строителство: 1987
  • Година на обновяване: 2003
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 7157 €/m²
  • Обектен код 62328
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 56370
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60368
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 25072
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
675 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 56769
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 56427
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин