Продажба - Апартамент 200 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Неа Еритрая
900 000 € 720 000 €
3600 €/m²
Property 25072 photo 1
Property 25072 photo 2
Property 25072 photo 3
Property 25072 photo 4
Property 25072 photo 5
Property 25072 photo 6
Property 25072 photo 7
Property 25072 photo 8
Property 25072 photo 9
Property 25072 photo 10
Property 25072 photo 11
Property 25072 photo 12
Property 25072 photo 13
Property 25072 photo 14
Property 25072 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2015
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 13500 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 200 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 3 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 4571 €/m²
  • Обектен код 34147
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Обектен код 8164
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Обектен код 57087
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 6393 €/m²
  • Обектен код 65771
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 36714
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 6692 €/m²
  • Обектен код 58091
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Обектен код 65335
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин