440 000 €
5432 €/m²
Property 58948 photo 1
Property 58948 photo 2
Property 58948 photo 3
Property 58948 photo 4
Property 58948 photo 5
Property 58948 photo 6
Property 58948 photo 7
Property 58948 photo 8
Property 58948 photo 9
Property 58948 photo 10
Property 58948 photo 11
Property 58948 photo 12
Property 58948 photo 13
Property 58948 photo 14
Property 58948 photo 15
Property 58948 photo 16
Property 58948 photo 17
Property 58948 photo 18
Property 58948 photo 19
Property 58948 photo 20
Property 58948 photo 21
Property 58948 photo 22
Property 58948 photo 23

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 81 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60368
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 5523 €/m²
  • Обектен код 60369
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 4086 €/m²
  • Обектен код 65462
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 530 000 € 5096 €/m²
  • Обектен код 58253
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
416 000 € 4378 €/m²
  • Обектен код 58953
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
391 000 € 4654 €/m²
  • Обектен код 58962
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 66063
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
370 000 € 4743 €/m²
  • Обектен код 59669
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин