220 000 €
2500 €/m²
Property 65243 photo 1
Property 65243 photo 2
Property 65243 photo 3
Property 65243 photo 4
Property 65243 photo 5
Property 65243 photo 6
Property 65243 photo 7
Property 65243 photo 8
Property 65243 photo 9
Property 65243 photo 10
Property 65243 photo 11
Property 65243 photo 12
Property 65243 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2021
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 88 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от една спалня, една кухня, една трапезария, една баня, едно джакузи. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, отопление, алармена система.

Продажба
310 000 € 7380 €/m²
  • Обектен код 63911
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65031
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
190 000 € 2000 €/m²
  • Обектен код 65592
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 2621 €/m²
  • Обектен код 66032
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин