Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 2142 €/m²
  • Обектен код 63425
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 64961
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65306
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 6489 €/m²
  • Обектен код 64722
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 4010 €/m²
  • Обектен код 65230
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин