Продажба - Апартамент 70 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център Илисия Хилтън
295 000 €
4214 €/m²
Property 63667 photo 1
Property 63667 photo 2
Property 63667 photo 3
Property 63667 photo 4
Property 63667 photo 5
Property 63667 photo 6
Property 63667 photo 7
Property 63667 photo 8
Property 63667 photo 9

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1995
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Type of flooring: wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 7500 m
  • Разстояние до летището: 27 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 70 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 65594
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65306
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 4841 €/m²
  • Обектен код 63704
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7941 €/m²
  • Обектен код 65319
  • Квадратура 34 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
315 000 € 5727 €/m²
  • Обектен код 64830
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин