270 000 €
6923 €/m²
Property 65349 photo 1
Property 65349 photo 2
Property 65349 photo 3
Property 65349 photo 4
Property 65349 photo 5
Property 65349 photo 6
Property 65349 photo 7
Property 65349 photo 8
Property 65349 photo 9
Property 65349 photo 10
Property 65349 photo 11

Details

  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3600 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 39 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик.

Продажба
220 000 € 1560 €/m²
  • Обектен код 65593
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 63992
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
263 000 € 5977 €/m²
  • Обектен код 65216
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65306
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин