220 000 €
1560 €/m²
Property 65593 photo 1
Property 65593 photo 2
Property 65593 photo 3
Property 65593 photo 4
Property 65593 photo 5
Property 65593 photo 6
Property 65593 photo 7
Property 65593 photo 8
Property 65593 photo 9
Property 65593 photo 10

Details

  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 141 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Сграда без асансьор.

Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
245 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 65117
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4477 €/m²
  • Обектен код 65304
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64835
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65306
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
275 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 66014
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин