250 000 €
7143 €/m²
Property 65919 photo 1
Property 65919 photo 2
Property 65919 photo 3
Property 65919 photo 4
Property 65919 photo 5
Property 65919 photo 6

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 9200 m
  • Разстояние до летището: 24 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
245 000 € 3550 €/m²
  • Обектен код 65438
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
294 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 65766
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
232 000 € 6105 €/m²
  • Обектен код 65217
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин