307 600 €
6991 €/m²
Property 63014 photo 1
Property 63014 photo 2
Property 63014 photo 3
Property 63014 photo 4
Property 63014 photo 5

Details

  • Година на строителство: 2009
  • Година на обновяване: 2026
  • Отопление: електрически
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65349
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
290 000 € 3411 €/m²
  • Обектен код 65145
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 64504
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65355
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 7380 €/m²
  • Обектен код 63911
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5909 €/m²
  • Обектен код 66010
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
295 000 € 4402 €/m²
  • Обектен код 65303
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин