Продажба - Апартамент 105 m² в Атина

Гърция Атика Пирея Нео Фалиро Караискаки
350 000 €
3333 €/m²
Property 57563 photo 1
Property 57563 photo 2
Property 57563 photo 3
Property 57563 photo 4
Property 57563 photo 5
Property 57563 photo 6
Property 57563 photo 7
Property 57563 photo 8
Property 57563 photo 9
Property 57563 photo 10
Property 57563 photo 11
Property 57563 photo 12
Property 57563 photo 13
Property 57563 photo 14
Property 57563 photo 15
Property 57563 photo 16
Property 57563 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 750 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
299 000 € 6361 €/m²
  • Обектен код 62955
  • Квадратура 47 m²
  • Разстояние до морето 4148 m
Продажба
335 000 € 4036 €/m²
  • Обектен код 61588
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
297 000 € 3300 €/m²
  • Обектен код 65614
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 65297
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 65643
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин