Продажба - Апартамент 139 m² в Атина

Гърция Атика Предградия на Пирея Керацини
407 000 €
2928 €/m²
Property 54377 photo 1
Property 54377 photo 2
Property 54377 photo 3
Property 54377 photo 4
Property 54377 photo 5
Property 54377 photo 6
Property 54377 photo 7
Property 54377 photo 8
Property 54377 photo 9
Property 54377 photo 10
Property 54377 photo 11
Property 54377 photo 12
Property 54377 photo 13
Property 54377 photo 14

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2003
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 139 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, 2 складови помещения. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, отопление, алармена система.

Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 4010 €/m²
  • Обектен код 65230
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
411 000 € 4670 €/m²
  • Обектен код 58959
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
417 000 € 4738 €/m²
  • Обектен код 58965
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2095 €/m²
  • Обектен код 59653
  • Квадратура 167 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 4491 €/m²
  • Обектен код 65334
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
497 000 € 4688 €/m²
  • Обектен код 58947
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин