374 000 €
4857 €/m²
Property 58951 photo 1
Property 58951 photo 2
Property 58951 photo 3
Property 58951 photo 4
Property 58951 photo 5
Property 58951 photo 6
Property 58951 photo 7
Property 58951 photo 8
Property 58951 photo 9
Property 58951 photo 10
Property 58951 photo 11
Property 58951 photo 12
Property 58951 photo 13
Property 58951 photo 14
Property 58951 photo 15
Property 58951 photo 16
Property 58951 photo 17
Property 58951 photo 18
Property 58951 photo 19
Property 58951 photo 20
Property 58951 photo 21
Property 58951 photo 22
Property 58951 photo 23
Property 58951 photo 24

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 7000 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 77 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С

Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3555 €/m²
  • Обектен код 60397
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
485 000 € 4619 €/m²
  • Обектен код 66050
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
380 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61483
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 000 € 4785 €/m²
  • Обектен код 65297
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
370 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 61748
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
395 000 € 4438 €/m²
  • Обектен код 65047
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин