320 000 €
3556 €/m²
Property 60397 photo 1
Property 60397 photo 2
Property 60397 photo 3
Property 60397 photo 4
Property 60397 photo 5
Property 60397 photo 6
Property 60397 photo 7
Property 60397 photo 8
Property 60397 photo 9
Property 60397 photo 10
Property 60397 photo 11
Property 60397 photo 12
Property 60397 photo 13

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8300 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
385 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 65765
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 65578
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3387 €/m²
  • Обектен код 66061
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 7241 €/m²
  • Обектен код 65475
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 63053
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 65007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 63487
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 2818 €/m²
  • Обектен код 63668
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин