1 100 000 €
7857 €/m²
Property 64114 photo 1
Property 64114 photo 2
Property 64114 photo 3
Property 64114 photo 4
Property 64114 photo 5
Property 64114 photo 6
Property 64114 photo 7
Property 64114 photo 8
Property 64114 photo 9
Property 64114 photo 10
Property 64114 photo 11
Property 64114 photo 12
Property 64114 photo 13

Details

  • Етаж: Пентхаус
  • Година на строителство: 2000
  • Година на обновяване: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 125 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на 10 етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Обектен код 58416
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
910 000 € 7459 €/m²
  • Обектен код 64957
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Обектен код 3291
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Обектен код 8165
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Обектен код 8164
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
930 000 € 4673 €/m²
  • Обектен код 64685
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Обектен код 58417
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
960 000 € 7007 €/m²
  • Обектен код 50743
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин