Продажба - Апартамент 137 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Център
960 000 €
7007 €/m²
Property 50743 photo 1
Property 50743 photo 2
Property 50743 photo 3
Property 50743 photo 4
Property 50743 photo 5
Property 50743 photo 6
Property 50743 photo 7
Property 50743 photo 8
Property 50743 photo 9
Property 50743 photo 10
Property 50743 photo 11
Property 50743 photo 12
Property 50743 photo 13
Property 50743 photo 14
Property 50743 photo 15
Property 50743 photo 16
  • Обектен код 50743
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 137 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Център (Атика)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2003
  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 137 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина.

Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Обектен код 65335
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Обектен код 58417
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
800 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 36714
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Обектен код 64235
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Обектен код 65204
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин