Продажба - Апартамент 92 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Kefallinion
1 080 000 €
11739 €/m²
Property 58417 photo 1
Property 58417 photo 2

Details

  • Етаж: 5 етаж
  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 92 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Обектен код 56963
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 418 €/m²
  • Обектен код 51896
  • Квадратура 2630 m²
  • Разстояние до морето 12000 m
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Обектен код 64589
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 720 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 25072
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 10843 €/m²
  • Обектен код 64234
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 6717 €/m²
  • Обектен код 62389
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Обектен код 64413
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
950 000 € 7251 €/m²
  • Обектен код 64741
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин