1 533 000 €
11977 €/m²
Property 64589 photo 1
Property 64589 photo 2
Property 64589 photo 3
Property 64589 photo 4
Property 64589 photo 5
Property 64589 photo 6
Property 64589 photo 7
Property 64589 photo 8
Property 64589 photo 9

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 28 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 128 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, една съблекалня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, собствен басейн, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Обектен код 3291
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Обектен код 64235
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Обектен код 64248
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Обектен код 38662
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Обектен код 8165
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 57081
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Обектен код 6428
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Обектен код 56963
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин