Продажба - Апартамент 230 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
1 575 000 €
6848 €/m²
Property 3291 photo 1
Property 3291 photo 2
Property 3291 photo 3
Property 3291 photo 4
Property 3291 photo 5
Property 3291 photo 6
Property 3291 photo 7
Property 3291 photo 8
Property 3291 photo 9
Property 3291 photo 10
Property 3291 photo 11

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 4: 3 спальные (одна из них с отдельной ванной), 3 ванные (одна из них с джакузи), гостиная, кухня
  • Други удобства: камин, проводка для спутникового тв во всех комнатах, лифт, сигнализация, кондиционеры во всех комнатах, индивидуальное отопление, хорошая тепло- и звукоизоляция, кладовое помещение
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Гледка към морето

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 230 кв.м в Атина. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Обектен код 58377
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 533 000 € 11976 €/m²
  • Обектен код 64589
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Обектен код 56256
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Обектен код 64414
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Обектен код 56963
  • Квадратура 186 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Обектен код 62309
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Обектен код 49916
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Обектен код 3291
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 000 000 € 11428 €/m²
  • Обектен код 57081
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин