Продажба - Апартамент 90 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
665 000 €
7389 €/m²
Property 53094 photo 1
Property 53094 photo 2
Property 53094 photo 3
Property 53094 photo 4
Property 53094 photo 5
Property 53094 photo 6
Property 53094 photo 7
Property 53094 photo 8
Property 53094 photo 9
Property 53094 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2022
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 25 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление.

Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Обектен код 14806
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
750 000 € 600 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 58935
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Обектен код 62432
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
624 500 € 6643 €/m²
  • Обектен код 65338
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Обектен код 62103
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 1975 €/m²
  • Обектен код 52316
  • Квадратура 405 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
550 000 € 480 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 56427
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 52069
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин