745 000 €
4656 €/m²
Property 34315 photo 1
Property 34315 photo 2
Property 34315 photo 3
Property 34315 photo 4
Property 34315 photo 5
Property 34315 photo 6
Property 34315 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Обектен код 64113
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 36714
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 64174
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Обектен код 65336
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6896 €/m²
  • Обектен код 36956
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
940 000 € 8173 €/m²
  • Обектен код 58413
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50894
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
597 000 € 2926 €/m²
  • Обектен код 50958
  • Квадратура 204 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
610 000 € 5596 €/m²
  • Обектен код 64675
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин