550 000 €
2292 €/m²
Property 33477 photo 1
Property 33477 photo 2
Property 33477 photo 3
Property 33477 photo 4
Property 33477 photo 5
Property 33477 photo 6
Property 33477 photo 7
Property 33477 photo 8
Property 33477 photo 9
Property 33477 photo 10
Property 33477 photo 11
Property 33477 photo 12
Property 33477 photo 13
Property 33477 photo 14
Property 33477 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1958
  • Година на обновяване: 2000
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 8100 m
  • Разстояние до летището: 1 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 240 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани, една тоалетна, едно складово помещение, един офис. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
740 000 € 710 000 € 5680 €/m²
  • Обектен код 58938
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 36714
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
624 500 € 6643 €/m²
  • Обектен код 65338
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
765 000 € 8315 €/m²
  • Обектен код 58415
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 7157 €/m²
  • Обектен код 62328
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
584 000 € 6790 €/m²
  • Обектен код 65344
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
473 000 € 4876 €/m²
  • Обектен код 56590
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин