Продажба - Апартамент 150 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Запад Айгалео
350 000 €
2333 €/m²
Property 57469 photo 1
Property 57469 photo 2
Property 57469 photo 3
Property 57469 photo 4
Property 57469 photo 5
Property 57469 photo 6
Property 57469 photo 7
Property 57469 photo 8

Details

  • Година на строителство: 2008
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, паркомясто, отопление. Сграда без асансьор.

Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 420 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 60453
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
410 000 € 4939 €/m²
  • Обектен код 65222
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 3278 €/m²
  • Обектен код 65026
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Обектен код 62551
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 4743 €/m²
  • Обектен код 59669
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3762 €/m²
  • Обектен код 65793
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4324 €/m²
  • Обектен код 59869
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин