320 000 €
4324 €/m²
Property 59869 photo 1
Property 59869 photo 2
Property 59869 photo 3
Property 59869 photo 4
Property 59869 photo 5
Property 59869 photo 6
Property 59869 photo 7
Property 59869 photo 8
Property 59869 photo 9
Property 59869 photo 10
Property 59869 photo 11

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 74 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
300 000 € 6666 €/m²
  • Обектен код 64940
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
310 000 € 3069 €/m²
  • Обектен код 63567
  • Квадратура 101 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
295 000 € 3390 €/m²
  • Обектен код 63307
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 8125 €/m²
  • Обектен код 64932
  • Квадратура 32 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
265 000 € 6022 €/m²
  • Обектен код 66012
  • Квадратура 44 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3368 €/m²
  • Обектен код 63153
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
307 600 € 6990 €/m²
  • Обектен код 63014
  • Квадратура 44 m²
  • Разстояние до морето 10000 m

Абонамент за бюлетин