Продажба - Апартамент 90 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Глифада
450 000 €
5000 €/m²
Property 46911 photo 1
Property 46911 photo 2
Property 46911 photo 3
Property 46911 photo 4
Property 46911 photo 5
Property 46911 photo 6
Property 46911 photo 7
Property 46911 photo 8
Property 46911 photo 9
Property 46911 photo 10
Property 46911 photo 11
Property 46911 photo 12
Property 46911 photo 13

Details

  • Година на строителство: 2010
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Сателитна телевизия

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
410 000 € 4019 €/m²
  • Обектен код 62419
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 3962 €/m²
  • Обектен код 64689
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
371 000 € 4756 €/m²
  • Обектен код 58963
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 5652 €/m²
  • Обектен код 64139
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 000 € 4866 €/m²
  • Обектен код 57974
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 4583 €/m²
  • Обектен код 58954
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 57679
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 3883 €/m²
  • Обектен код 58949
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин