Продажба - Апартамент 150 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула
525 000 €
3500 €/m²
Property 44830 photo 1
Property 44830 photo 2
Property 44830 photo 3
Property 44830 photo 4
Property 44830 photo 5
Property 44830 photo 6
Property 44830 photo 7
Property 44830 photo 8
Property 44830 photo 9
Property 44830 photo 10
Property 44830 photo 11
Property 44830 photo 12
Property 44830 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 840 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 150 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60366
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 4205 €/m²
  • Обектен код 41938
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 2186 €/m²
  • Обектен код 41871
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
715 000 € 5500 €/m²
  • Обектен код 64856
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 6270 €/m²
  • Обектен код 65770
  • Квадратура 122 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 000 € 6198 €/m²
  • Обектен код 65769
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 65669
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5696 €/m²
  • Обектен код 65493
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 440 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 62641
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин