Продажба - Апартамент 215 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Агия Параскеви
470 000 €
2186 €/m²
Property 41871 photo 1
Property 41871 photo 2
Property 41871 photo 3
Property 41871 photo 4
Property 41871 photo 5
Property 41871 photo 6
Property 41871 photo 7
Property 41871 photo 8
Property 41871 photo 9
Property 41871 photo 10
Property 41871 photo 11
Property 41871 photo 12
Property 41871 photo 13
Property 41871 photo 14
Property 41871 photo 15
Property 41871 photo 16
Property 41871 photo 17

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2001
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 15000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 215 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, един офис. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 65254
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
596 000 € 6850 €/m²
  • Обектен код 65343
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 5238 €/m²
  • Обектен код 60365
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
404 000 € 4590 €/m²
  • Обектен код 58950
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
587 500 € 6994 €/m²
  • Обектен код 65341
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63549
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
553 000 € 6583 €/m²
  • Обектен код 65337
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
410 000 € 4939 €/m²
  • Обектен код 65222
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 61483
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин