Property 52002 photo 1
Property 52002 photo 2
Property 52002 photo 3
Property 52002 photo 4
Property 52002 photo 5
Property 52002 photo 6
Property 52002 photo 7
Property 52002 photo 8
Property 52002 photo 9

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 101 кв.м на Крит. къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
1 470 000 € 5880 €/m²
  • Обектен код 64823
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 4909 €/m²
  • Обектен код 61671
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Обектен код 65872
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Обектен код 56468
  • Квадратура 726 m²
  • Брой стаи 10
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Обектен код 54752
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 65564
  • Квадратура 360 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин