540 000 €
4909 €/m²
Property 61671 photo 1
Property 61671 photo 2
Property 61671 photo 3
Property 61671 photo 4
Property 61671 photo 5
Property 61671 photo 6
Property 61671 photo 7
Property 61671 photo 8
Property 61671 photo 9
Property 61671 photo 10

Details

  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 77 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 110 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн.

Продажба
490 000 € 2197 €/m²
  • Обектен код 54643
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
520 000 € 2080 €/m²
  • Обектен код 65972
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56922
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 2233 €/m²
  • Обектен код 65955
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 54694
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
800 000 € 1230 €/m²
  • Обектен код 56313
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 180 m
Продажба
693 000 € 3465 €/m²
  • Обектен код 47134
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 2160 €/m²
  • Обектен код 45268
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65748
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин