Property 52965 photo 1
Property 52965 photo 2
Property 52965 photo 3
Property 52965 photo 4
Property 52965 photo 5
Property 52965 photo 6
Property 52965 photo 7
Property 52965 photo 8
Property 52965 photo 9
Property 52965 photo 10
Property 52965 photo 11

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 80 кв.м на Крит. къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Подобни обекти

Наем
от 180 € /на ден 1 €/m²
  • Обектен код 54674
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Обектен код 65872
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Обектен код 65909
  • Квадратура 386 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 56919
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Обектен код 65234
  • Квадратура 525 m²
  • Разстояние до морето 3100 m
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин