Property 52970 photo 1
Property 52970 photo 2
Property 52970 photo 3
Property 52970 photo 4
Property 52970 photo 5
Property 52970 photo 6
Property 52970 photo 7
Property 52970 photo 8
Property 52970 photo 9
Property 52970 photo 10
Property 52970 photo 11
Property 52970 photo 12
Property 52970 photo 13

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до край. град: 4 km
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Wifi
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Дава се под наем 1-етажна вила с площ 80 кв.м на Крит. къщата и се състои от 2 спални, хол, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Обектен код 62608
  • Квадратура 357 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
520 000 € 2080 €/m²
  • Обектен код 65972
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
800 000 € 2666 €/m²
  • Обектен код 65748
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 2708 €/m²
  • Обектен код 65530
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
1 300 000 € 5531 €/m²
  • Обектен код 65672
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • Обектен код 59946
  • Квадратура 315 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Обектен код 61298
  • Квадратура 582 m²
  • Разстояние до морето 17000 m

Абонамент за бюлетин