800 000 €
1600 €/m²
Property 54626 photo 1
Property 54626 photo 2
Property 54626 photo 3
Property 54626 photo 4
Property 54626 photo 5

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 4400 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба сграда с площ 500 кв.м в Атина. сграда има 4 нива.Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Трети етаж и се състои от 2 спални, една баня. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Трети етаж и се състои от 2 спални, една баня. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Трети етаж и се състои от 2 спални, една баня. Партер и се състои от едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от 2 спални, една баня. Трети етаж и се състои от 2 спални, една баня. Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
960 000 € 1411 €/m²
  • Обектен код 43362
  • Квадратура 680 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
990 000 € 830 000 € 2462 €/m²
  • Обектен код 11618
  • Квадратура 337 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
650 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 47810
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 53238
  • Квадратура 600 m²
  • Разстояние до морето 9000 m
Продажба
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Обектен код 38779
  • Квадратура 688 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
985 000 € 1970 €/m²
  • Обектен код 58168
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
960 000 € 2051 €/m²
  • Обектен код 47328
  • Квадратура 468 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
850 000 € 3400 €/m²
  • Обектен код 36233
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 11000 m
Продажба
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Обектен код 14855
  • Квадратура 457 m²
  • Разстояние до морето 10000 m

Абонамент за бюлетин