720 000 € 600 000 €
5000 €/m²
Property 56350 photo 1
Property 56350 photo 2
Property 56350 photo 3
Property 56350 photo 4
Property 56350 photo 5
Property 56350 photo 6
Property 56350 photo 7
Property 56350 photo 8
Property 56350 photo 9
Property 56350 photo 10
Property 56350 photo 11
Property 56350 photo 12
Property 56350 photo 13
Property 56350 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 120 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Пети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Четвърти етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна, една съблекалня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
945 000 € 3258 €/m²
  • Обектен код 38715
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
950 000 € 4130 €/m²
  • Обектен код 3090
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56350
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
895 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 14287
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 62555
  • Квадратура 106 m²
  • Разстояние до морето 1249 m
Продажба
620 000 € 6078 €/m²
  • Обектен код 59294
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Обектен код 66049
  • Квадратура 204 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин