Запазени
260 000 €
3824 €/m²
Property 56621 photo 1
Property 56621 photo 2
Property 56621 photo 3
Property 56621 photo 4
Property 56621 photo 5
Property 56621 photo 6
Property 56621 photo 7

Details

  • Етаж: 4 етаж
  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 68 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, отопление, складово помещение. Сграда без асансьор.

Имотът е резервиран!

Продажба
260 000 € 3939 €/m²
  • Обектен код 66015
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 63508
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
280 000 € 4307 €/m²
  • Обектен код 65009
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Обектен код 65107
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
360 000 € 6545 €/m²
  • Обектен код 64833
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 65348
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 245 000 € 2552 €/m²
  • Обектен код 63981
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
305 000 € 3315 €/m²
  • Обектен код 65813
  • Квадратура 92 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин