500 000 €
4032 €/m²
Property 56919 photo 1
Property 56919 photo 2
Property 56919 photo 3
Property 56919 photo 4
Property 56919 photo 5
Property 56919 photo 6
Property 56919 photo 7
Property 56919 photo 8
Property 56919 photo 9
Property 56919 photo 10
Property 56919 photo 11
Property 56919 photo 12
Property 56919 photo 13
Property 56919 photo 14
Property 56919 photo 15
Property 56919 photo 16
Property 56919 photo 17
Property 56919 photo 18
Property 56919 photo 19
  • Обектен код 56919
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 124 m²
  • Площ на участък 220 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Плака (Vamos) | Префектура Ханя (Крит)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до край. град: 0,5 km
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 124 кв.м на Крит. Партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
430 000 € 4300 €/m²
  • Обектен код 44007
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 46854
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 50232
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 2197 €/m²
  • Обектен код 54643
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 56919
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
475 000 € 5107 €/m²
  • Обектен код 61594
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
499 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 61603
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
495 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 64164
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
449 000 € 4317 €/m²
  • Обектен код 64708
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин