549 000 € 490 000 €
4083 €/m²
Property 64416 photo 1
Property 64416 photo 2
Property 64416 photo 3
Property 64416 photo 4
Property 64416 photo 5
Property 64416 photo 6
Property 64416 photo 7
Property 64416 photo 8
Property 64416 photo 9
Property 64416 photo 10
Property 64416 photo 11
Property 64416 photo 12
Property 64416 photo 13
Property 64416 photo 14
Property 64416 photo 15
Property 64416 photo 16
Property 64416 photo 17
Property 64416 photo 18
Property 64416 photo 19

Details

  • Година на строителство: 2015
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: Очаква се получаване на сертификат за енергоефективност (EPC)
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 20000 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна вила с площ 120 кв.м на Крит. къщата и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
695 000 € 2227 €/m²
  • Обектен код 49459
  • Квадратура 312 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Обектен код 50232
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
490 000 € 2197 €/m²
  • Обектен код 54643
  • Квадратура 223 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
790 000 € 510 000 € 2361 €/m²
  • Обектен код 54694
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 54729
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
499 000 € 1996 €/m²
  • Обектен код 55969
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 6400 €/m²
  • Обектен код 56208
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 1230 €/m²
  • Обектен код 56313
  • Квадратура 650 m²
  • Разстояние до морето 180 m
Продажба
500 000 € 4032 €/m²
  • Обектен код 56919
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3496 €/m²
  • Обектен код 56920
  • Квадратура 143 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин