658 440 €
6041 €/m²
Property 64858 photo 1
Property 64858 photo 2
Property 64858 photo 3
Property 64858 photo 4
Property 64858 photo 5
Property 64858 photo 6
Property 64858 photo 7
Property 64858 photo 8

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до край. град: 3 km
  • Разстояние до летището: 62 km

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 109 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, градина, отопление, складово помещение.

Продажба
600 000 € 6315 €/m²
  • Обектен код 65842
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
630 000 € 2739 €/m²
  • Обектен код 65284
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62221
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Изключителен Продажба
695 610 € 6381 €/m²
  • Обектен код 64857
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
658 440 € 6040 €/m²
  • Обектен код 64858
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 23706
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
900 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 37962
  • Квадратура 130 m²
  • Разстояние до морето 2900 m
Изключителен Продажба
764 640 € 7015 €/m²
  • Обектен код 64777
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
747 000 € 4668 €/m²
  • Обектен код 65409
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин