500 000 €
3497 €/m²
Property 56922 photo 1
Property 56922 photo 2
Property 56922 photo 3
Property 56922 photo 4
Property 56922 photo 5
Property 56922 photo 6
Property 56922 photo 7
Property 56922 photo 8
Property 56922 photo 9
Property 56922 photo 10
Property 56922 photo 11
Property 56922 photo 12
Property 56922 photo 13
  • Обектен код 56922
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 143 m²
  • Площ на участък 240 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Плака (Vamos) | Префектура Ханя (Крит)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до край. град: 5 km
  • Разстояние до летището: 33 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 143 кв.м на Крит. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, гараж, отопление, складово помещение.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
499 000 € 3615 €/m²
  • Обектен код 61603
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
540 000 € 4909 €/m²
  • Обектен код 61671
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62220
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 2000 m
Продажба
736 000 € 5183 €/m²
  • Обектен код 62221
  • Квадратура 142 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Препоръчваме Продажба
599 000 € 4131 €/m²
  • Обектен код 63916
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 64164
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 6
Препоръчваме Продажба
549 000 € 490 000 € 4083 €/m²
  • Обектен код 64416
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
449 000 € 4317 €/m²
  • Обектен код 64708
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
695 610 € 6381 €/m²
  • Обектен код 64857
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
658 440 € 6040 €/m²
  • Обектен код 64858
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин